ZKOUŠKY Z PASENÍ


forks1


PŘIHLÁŠKA NA ZKOUŠKY





Datum :1 a 2.května 2021
Místo:POHOŘELICE U ZLÍNA, Česká Republika
GPS: 49.1708906N, 17.5463811E
Rozhodčí: Petra Čapkova (CZ) rozhodčí pouze pro TS plemena
Sobota : IHT2 ts, IHT1 ts,NHAT ts
Neděle :IHT3 ts,HWT ts, NHAT ts

PODMÍNKY A USTANOVENÍ:

Aby pes mohl nastoupit do zvolené soutěžní kategorie musí v den závodu splňovat podmínky podle pravidel FCI.
Veterinární podmínky: Pes musí být klinicky zdráv a mít platné očkování - s sebou očkovací průkaz/petpas.
Háravé feny musejí být nahlášeny při přejímce. Budou startovat jako poslední na konci dne.
Podmínkou pro přijetí ke zkoušce je umožnění identifikovat psa podle tetování nebo čísla čipu, které je uvedené v průkazu původu psa.
Počty účastníků jsou limitované, o přijetí přihlášky rozhoduje pořadatel.
Změny v propozicích, programu a delegaci rozhodčího vyhrazeny.
PŘIHLÁŠKA BEZ ZAPLACENÉHO REGISTRAČNÍHO POPLATKU NENÍ PLATNÁ.!!!
Registrační poplatek se při neúčasti nevrací.
O zrušení akce nebo odmítnutí přihlášky podá pořadatel přihlášenému zprávu tak, aby ji dotyčný obdržel nejméně jeden den před předpokládaným termínem akce.
Odesláním přihlášky psovod potvrzuje, že:
- se seznámil s Řádem ochrany zvířat pro akce pasení
- nese právní odpovědnost za škody způsobené jeho psem
- v případě poranění ovce uhradí částku 2.000 Kč pořadateli
- v případě poranění psa nenese pořadatel žádnou zodpovědnost
- souhlasí s uveřejněním níže uvedených údajů o něm a jeho psovi v přehledu výsledků
Všechny další podmínky a ustanovení se řídí pravidly a směrnicemi FCI, která jsou k dispozici na:
http://www.fci.be/en/

Program sobota :

6:30- 7:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů, IHT2
7.00 začátek IHT2
10.00- 10:30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,IHT1
10.30 začátek IHT1
13:30-14:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,NHAT
14h začátek NHAT
17.00 Ukončení dne

Program neděle :

6:30- 7:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů, HWT
7.00 začátek HWT
10:30-11:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,IHT3
11:00h začátek IHT3
14:00-14:30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,NHAT
14:30h začátek NHAT
17.00 Ukončení dne

Přihlašování spuštěno 13-25.4 !!!
PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Uzávěrka přihlášek: 25.4.2021/nebo naplnění kapacity.
Startovní listina a časový harmonogram zkoušek bude zveřejněn po uzávěrce přihlášek.
Organizátor má právo upravit startovní listinu tak, aby byla kapacita závodu optimálně využita.
Důležité: pes může nastoupit pouze na jednu zkoušku HWT nebo IHT v jednom dni.
V případě volné kapacity může organizátor umožnit nastoupení ve vyšší třídě následující den.
Náhradníky si za sebe hledá každý přihlášený sám.
Závod je otevřen všem plemenům TS v souladu s řádem FCI.

Poplatky:

PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Startovné NHAT, HWT,IHT1-3: 600 CZK / 1 pes
sleva na startovném 100-.kč pro členy ČAOPP
Tréninkový poplatek: 300 CZK / 1 pes

Číslo učtu: 670100 - 2211818936/6210



KDE NÁS NAJDETE:
Najdete nás zde

Naše stránka na Facebooku
Pasení Pohořelice
------------------------------------------------------------------------
Přihlášky:
PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET .
------------------------------------------------------------------------
Sobota IHT2 psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena (předpokladaný začátek 7h) .
1.) Monika Tihelková- Kai Zelous z JBonda-BOT - zaplaceno
2.) Iveta Coufalíková - Baccara Morava Temperamento -Beau.-zaplaceno
3.) Jiří Adamec - Calamity Aussie Gora Monte- AUO- zaplaceno
4.) Blanka Potočná- Joyeux Cenich du Champ d'Onix-PO- zaplaceno
5.)
6.)
------------------------------------------------------------------------
Sobota IHT1 psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena ( předpokladaný začátek 10.30h )
1.) Emília Vránová- Dixie Santrema-NO- zaplaceno
2.) Daniela Viačková- Edith Piaf Ligoretto-BC-zaplaceno
3.) Iveta Coufalíková - Jo-Jo le Coeur Pur -Beauceron-zaplaceno
4.) Martina Jurová- Caprian Deutz, Caprian -WCC- zaplaceno
5.)
6.)
7.)
8.)
9.)
------------------------------------------------------------------------
Sobota NHAT psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena (předpokladaný začátek 14h)
1.) Martin Hudeček- Baron -AHP- zaplaceno
2.) Ondřej Adámem- Buena Artemis Ex Salesia-AUO-zaplaceno
3.) Aleš Melichar- Girl's Fantasy Tatranská labka-AUO-zaplaceno
4.) Hana Ťoková- Feainnewedd Emiel Regis-BC- zaplaceno
5.) Jitka Ryšavá- Coral z Kordů Bo-Ry-BOC- zaplaceno (rozhodčí pro TS??)
6.) Jitka Fenclová- Alpha Deabei
7.)
8.)
9.)
10.)
11.)
12.)
13.)
14.)
15.)
------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------
Neděle HWT psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena (předpokladaný začátek 7.h)
1.) Daniela Chytilová - Jedna Bílá Merci- ŠO- zaplaceno
2.) Štěpánka Halmová - Hatch Black Morion-BOG-zaplaceno
3.) Zuzka Batlová- Walla von Pedor-Stok-BOM- zaplaceno
4.) Tadeáš Klika- Beowulf Jambo Nika-Ho-BŠO-zaplaceno
5.) Adriana Babicová- Badria's Darling Trzy Korony-Briard- zaplaceno
6.) Zuzana Černá -WCC zaplaceno
7.) Jitka Fenclová- Alpha Deabei
8.)
9.)
10.)
------------------------------------------------------------------------
Nedělě IHT3 psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena (předpokladaný začátek 11:00h )
1.) Zuzana Černá -WCC zaplaceno
2.) Daniela Chytilová -Florance Badria´s Darling-BR - zaplaceno
3.) Stanislav Gabriel - Balatar's Quick Silver -AKE-zaplaceno
4.)
5.)
6.)
------------------------------------------------------------------------
Neděle NHAT psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena (předpokladaný začátek 14:30h)
1.) Zuzana Černá -WCC- zaplaceno
2.)
3.)
4.)
5.)
6.)
7.)
8.)
9.)
10.)
11.)
12.)
13.)
14.)
------------------------------------------------------------------------
Treninky před zkouškami:
sobota 24.4
1.) 9.00 Aleš + Bella
2.)9.00 Jitka + Alpha
3.) 16.00
4.) 16.00
nedělě 25.4
1.) 9.00 Daniela + Jedna
2.) 9.00 Hanka + Lujza
3.) 16.00 Iveta + Bára
4.)16.00 Iveta + Zuri
uterý 27.4
1.) 9.00 Adriana + Darlin
2.) 9.00
3.) 16.00
4.) 16.00
čtvrtek 29.4
1.) 9.00 Štěpánka + Hatch
2.)9.00 Daniela + Edith
3.) 16.00
4.) 16.00
------------------------------------------------------------------------
sobota brigády:
bufet + přejímka :
chystání a uklid překážek :
vychystávání ovcí:
protokoly + diplomy :
------------------------------------------------------------------------
nedělě brigády:
bufet + přejímka :
chystání a uklid překážek :
vychystávání ovcí: