ZKOUŠKY Z PASENÍ


forks1

KAPACITA NAPLNĚNA!! STOP STAV
PŘIHLÁŠKA NA ZKOUŠKY





Datum :11 a 12. 7.2020
Místo:POHOŘELICE U ZLÍNA, Česká Republika
GPS: 49.1708906N, 17.5463811E
Rozhodčí: Zuzana Černá(CZ)
Sobota IHT2 ts,IHT1 ts, NHAT ts i cs .
Neděle IHT3 ts,IHT1 ts,HWT ts,NHAT ts, cs kapacita naplnena
Tréninky pro závodníky: 4,6,8,9.7

„ Sponzorem (akce, závodu, výstavy,…) je Fitmin, značka výživových programů pro psy, kočky a koně.
logofitmin.jpg
image002.png, 23kB


PODMÍNKY A USTANOVENÍ:

Aby pes mohl nastoupit do zvolené soutěžní kategorie musí v den závodu splňovat podmínky podle pravidel FCI.
Veterinární podmínky: Pes musí být klinicky zdráv a mít platné očkování - s sebou očkovací průkaz/petpas.
Háravé feny musejí být nahlášeny při přejímce. Budou startovat jako poslední na konci dne.
Podmínkou pro přijetí ke zkoušce je umožnění identifikovat psa podle tetování nebo čísla čipu, které je uvedené v průkazu původu psa.
Počty účastníků jsou limitované, o přijetí přihlášky rozhoduje pořadatel.
Změny v propozicích, programu a delegaci rozhodčího vyhrazeny.
PŘIHLÁŠKA BEZ ZAPLACENÉHO REGISTRAČNÍHO POPLATKU NENÍ PLATNÁ.!!!
Registrační poplatek se při neúčasti nevrací.
O zrušení akce nebo odmítnutí přihlášky podá pořadatel přihlášenému zprávu tak, aby ji dotyčný obdržel nejméně jeden den před předpokládaným termínem akce.
Odesláním přihlášky psovod potvrzuje, že:
- se seznámil s Řádem ochrany zvířat pro akce pasení
- nese právní odpovědnost za škody způsobené jeho psem
- v případě poranění ovce uhradí částku 2.000 Kč pořadateli
- v případě poranění psa nenese pořadatel žádnou zodpovědnost
- souhlasí s uveřejněním níže uvedených údajů o něm a jeho psovi v přehledu výsledků
Všechny další podmínky a ustanovení se řídí pravidly a směrnicemi FCI, která jsou k dispozici na:
http://www.fci.be/en/

Program sobota :

6:30- 7:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,
7.00 - začátek IHT2
9.30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,
10.00 - začátek IHT1
13.00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,
13.30 - začátek NHAT
17.00 Ukončení dne

Program neděle :


6:30- 7:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,
7.00 - začátek HWT
9.00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,
9.30 - začátek IHT1
10.30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,
11.00 - začátek IHT3
13.30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,
14.00 - začátek NHAT
17.00 Ukončení dne

Přihlašování spuštěno.
PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Uzávěrka přihlášek:KAPACITA NAPLNĚNA!! STOP STAV .
Startovní listina a časový harmonogram zkoušek bude zveřejněn po uzávěrce přihlášek.
Organizátor má právo upravit startovní listinu tak, aby byla kapacita závodu optimálně využita.
Důležité: pes může nastoupit pouze na jednu zkoušku HWT nebo IHT v jednom dni.
V případě volné kapacity může organizátor umožnit nastoupení ve vyšší třídě následující den.
Náhradníky si za sebe hledá každý přihlášený sám.
Závod je otevřen všem plemenům TS (pouze u NHAT je možno hlásit i CS plemena) v souladu s řádem FCI.

Poplatky:

PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Startovné NHAT, HWT,IHT1-3: 600 CZK / 1 pes
sleva na startovném 100-.kč pro členy ČAOPP
Tréninkový poplatek: 300 CZK / 1 pes

Číslo učtu: 670100 - 2211818936/6210



KDE NÁS NAJDETE:
Najdete nás zde

Naše stránka na Facebooku
Pasení Pohořelice
------------------------------------------------------------------------
Přihlášky: (počet psů omezen)
PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET .
druh zkoušky
psovod - jmeno psa - plemeno- přihláška přijata zaplacena
------------------------------------------------------------------------
IHT2 sobota-přijato zaplaceno
PLNO!
1.) Monika Tihelková- Kai Zealous z JBonda -BOT - ANO
2.) Daniela Chytilová- Florance Badria´s Darling-BR- ANO
3.) Blanka Potočná- Joyeux Cenich du Champ d'Onix-PO-ANO
4.) Marcela Melkus -Hejduková-Vanessa Mae Perla z Polabí- Šel.-ANO
5.) Lenka Lodrová- Honey Sparkler Moravia Campanella -BR- ANO
6.) Denisa Kopřivíková- Clownfish ze Štokova -AKE-ANO
------------------------------------------------------------------------
IHT1 sobota-přijato zaplaceno
PLNO!
1.) Venuše Kopřivíková- Brunette Ble-chacha Kaiannco -HO- ANO
2.) Iveta Coufalíková - Baccara Morava Temperamento -Beau.- ANO
3.) Iveta Coufalíková- Jo-Jo le Coeur Pur -Beauceron- ANO
4.) Daniela Viačková- Edith Piaf Ligoretto- BC-ANO
5.) Jirka Admec- Calamity Aussie Gora Monte- AUO-NE
6.) Lucie Zetová- Lucifer Corlan Gi -WCC-ANO
7.) Adriana Babicová - Jenifer Badria´s Darling-Bri-ANO
8.) Monika Tihelkova - London Forks z JBonda- BOT - ANO
------------------------------------------------------------------------
NHAT sobota -přijato zaplaceno
PLNO!
1.) Monika Tihelkova - Moneypenny Black z JBonda - BOG -ANO
2.) Petra Machátová-Meredith Black z JBonda- BOG -ANO
3.) Karolína Miklíková- Beautiful Soul Crazy Pack-BOC-ANO
4.) Štěpánka Halmová- Hatch Black Morion-BOG-ANO
5.) Zdenka Kolaříková- Haidi od Kunovského lesa- ŠO-ANO
6.) Kristýna Petrušková-Merlin Black z JBonda -BOG -ANO
7.) Zuzka Batlová- Walla von Pedor-Stok-BOM-ANO
8.) Kateřina Bobková- Freya Krosandra-CHP-ANO
9.) Hana Ťoková - Feainnewedd Emiel Regis -BC-ANO
10.) Irena Ištvánková- Mike Black z JBonda- BOG-NE
11.) Claudia Cosolo-Memphis "Mika" Black z JBonda - BOG-NE
12.) Zdenka Kolaříková- Cheila od Kunovského lesa-ŠO-ANO
13.) Vendula Sklenaříková- Lynx The Guardian of Albion-BOC-ANO
14.) Igor Kutra- Great Greta Gold Rebecca-AUO-ANO
15.) Ludmila Morrison- Art Felicity Anastasia-ŠEL.-ANO
16.) Ludmila Morrison- Frank ze Zlaté Hvězdy-ŠEL.-ANO
------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------
IHT3 neděle -přijato zaplaceno
PLNO
1.) Dagmar Láníková Chyť si mě Leneli-KK -ANO
2.) Hana Černochová - Cardinal River Černý kondor-AUO-ANO
3.) Hana Černochová - Hayley Svěží vítr-AUO-ANO
4.) Stanislav Gabriel - Balatar's Quick Silver -AKE-ANO
5.) Lucie Zetová -Keara Corlan Gi -WCC-ANO
6.) Jiří Hrbáč- Erin Gold z Pravého Břehu - Šel. -ANO
------------------------------------------------------------------------
IHT1 neděle- přijato zaplaceno
PLNO
1.) Lenka Blachová- Beroemde Orlith Esaber-HO-ANO
2.) Iveta Coufalíková- Jo-Jo le Coeur Pur -Beauceron- ANO
3.) Lenka Blachová- Heidr Nola Rún v.d. Graaslinies-HO-ANO
4.) Dagmar Láníková -Amazonka Elentudas -KK- ANO
5.) Jiří Hrbáč - Chris Chřibské polesí- Šel.-ANO
6.) Lenka Dostálová -Greis Blue z Dančí LOUKY -DK-ANO
------------------------------------------------------------------------
HWT neděle -přijato zaplaceno
PLNO
1.) Emília Vránová - Dixie Santrema -NO -ANO
2.) Adriana Babicová-Badria's Darling Trzy Korony- Briard -ANO
3.) Tadeáš Klika -Beowulf Jambo Nika-Ho -ŠO-ANO
4.) Monika Tihelkova - Moneypenny Black z JBonda - BOG -ANO ?
5.) Michaela Žůrková- Caramel Candy RedBlue Star´s-AHP-NE
6.) Beata Vyvialová- Rebecca Harley Heaven Devil-BRI-ANO
------------------------------------------------------------------------
NHAT- neděle - přijato zaplaceno
PLNO
1.) Jaroslav Vala- Foxridge Kiara-BOC -ANO
2.) Daniela Chytilová- Jedna Bílá Merci- ŠO-ANO
3.) Nikol Vydrová- Nexee’ s Chinchero Black Chevers- BOC-ANO
4.) Michaela Žůrková- Eliesta Gucci Emublu RedBlue Star´s-AHP-ANO
5.) Veronika Vesela -Christian Grey Aussieland -AUO -ANO
6.)Martina Jurová - CAPRIAN DEUTZ, CAPRIAN - WCC - ANO
7.) Daniela Tomšicová- Ambra Moravicus Thesaurus-BOM-ANO
8.) Katka Drcmánková Atlas from Colored Ariana's Kingdom -BOC -NE
------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------

PŘIHLÁŠKA TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Organizátor má právo upravit treninky tak, aby byla kapacita optimálně využita.
Treninky pondělí 6.7 :
1.) 9.00 Badria's Darling Trzy Korony -ANO (HWT)
2.) 9.00 Florance Badria´s Darling-ANO (IHT2)
3.) 9.00 Jenifer Badria´s Darling-ANO (IHT1)
v 13-15h
RADEK + Rebecca a Max (HWT)
15.00 NHAT hromadně trenink

4.) Aki (BOC) (NHAT)
5.) Baron Streamalder-ANO (NHAT)
6.) Moneypenny Black z JBonda (NHAT)
7.) Christian Grey Aussieland-ANO (NHAT)
8.) CAPRIAN DEUTZ, CAPRIAN - ANO (NHAT)

Treninky Středa 8.7 :
13.30h -
1.)Caramel Candy RedBlue Star´s
2.) Eliesta Gucci Emublu RedBlue Star´s
Treninky Čtvrtek 9.7 :
13.30h pouze NHAT hromdně (5.psů)
1.) Moneypenny Black z JBonda (NHAT)
2.) Meredith Black z JBonda (NHAT)
3.) Merlin Black z JBonda (NHAT)
4.) Hatch Black Morion (NHAT)
5.) Ambra Moravicus Thesaurus- (NHAT)

výsledky
sobota
NHAT
Memphis Mika Black z JBonda Italie NHAT
Merlin Black z JBonda CZ2000062 NHAT
Hatch Black Morion CZ2000021 NHAT
Moneypenny Black z JBonda CZ1900377 NHAT
Mike Black z JBonda CZ2000055 NHAT
Cheila od Kunovského lesa CZ2000147 NHAT
Feainnewedd Emiel Regis CZ1900328 NHAT
Laurentina Badria´s Darling CZ2000020 NHAT
Haidi od Kunovského lesa CZ1900120 NHAT
Beautiful Soul Crazy Pack CZ2000018 NHAT
Walla von Pedor-Stok CZ2000095 NHAT
Baron Streamalder CZ2000026 NHAT
Meredith Black z JBonda CZ2000045 NHAT
Freya Krosandra CZ2000064 NHAT
IHT1
Calamity Aussie Gora Monte CZ1810172 IHT1
Baccara Morava Temperamento CZ1800059 IHT1
Jo-Jo le Coeur Pur CZ1800297 IHT1
Clownfish ze Štokova CZ1700235 IHT1
Lucifer Corlan Gi CZ1900041 IHT1
Greis Blue z Dančí LOUKY CZ1700155 IHT1
Jenifer Badria´s Darling CZ1900020 IHT1
Edith Piaf Ligoretto CZ1800284 IHT1
London Forks z JBonda CZ1900018 IHT1
IHT2
Florance Badria´s Darling CZ1700160 IHT2
Honey Sparkler Moravia Campanella CZ1700085 IHT2
Vanessa Mae Perla z Polabí CZ1700189 IHT2
Joyeux Cenich du Champ d'Onix CZ001601 IHT2
Kai Zealous z JBonda CZ1700183 IHT2
Clownfish ze Štokova CZ1700235 IHT2
nedělě
NHAT
Foxridge Kiara CZ2000049 NHAT
Lynx The Guardian of Albion CZ2000080 NHAT
Ambra Moravicus Thesaurus CZ2000013 NHAT
Jedna Bílá Merci CZ2000174 NHAT
Frank ze Zlaté Hvězdy Cz1800159 NHAT
Art Felicity Anastasia Cz2000107 NHAT
Great Greta Gold Rebecca CZ 2000183 NHAT
Nexee’ s Chinchero Black Chevers CZ NHAT
Christian Grey Aussieland CZ2000168 NHAT
CAPRIAN DEUTZ, CAPRIAN CZ2000093 NHAT
Atlas from Colored Ariana's Kingdom CZ2000002 NHAT
Eliesta Gucci Emublu RedBlue Star´s CZ2000141 NHAT
HWT
Moneypenny Black z JBonda CZ1900377 HWT
Dixie Santrema CZ 1900180 HWT
Badria's Darling Trzy Korony CZ1900021 HWT
Beowulf Jambo Nika-Ho CZ1900141 HWT
Caramel Candy RedBlue Star´s CZ1900177 HWT
Rebecca Harley Heaven Devil CZ1900247 HWT
Walla von Pedor-Stok CZ 2000095 HWT
IHT1
Jo-Jo le Coeur Pur CZ1800297 IHT1
Heidr Nola Rún v.d. Graaslinies CZ1800231 IHT1
Beroemde Orlith Esaber CZ101609 IHT1
Amazonka Elentudas CZ1800259 IHT1
Chris Chřibské polesí CZ1700227 IHT1
IHT3
Chyt si mě Leneli CZ1700178 IHT3
Hayley Svěží vítr 061308 IHT3
Cardinal River Černý kondor CZ1700001 IHT3
Balatar's Quick Silver CZ1800128 IHT3
Keara Corlan Gi CZ1700134 IHT3
Erin Gold z Pravého Břehu CZ1700216 IHT3