ZKOUŠKY Z PASENÍ


forks1

PŘIHLÁŠKA NA ZKOUŠKY


IHT1,2,3 KAPACITA NAPLNĚNA
VOLNÁ MÍSTA :
7x NHAT(NEDĚLE), 2x HWT (SOBOTA )


Datum :15. 6. 2019 - 16. 6. 2019
Místo:POHOŘELICE U ZLÍNA, Česká Republika
GPS: 49.1708906N, 17.5463811E
Rozhodčí: ZUZANA ČERNÁ (CZ)
Sobota IHT1 ts, HWTts, NHAT ts i cs
Neděle IHT2 ts,IHT3 ts ,NHAT ts i cs
Tréninky pro závodníky: 10-13.6.2019


PODMÍNKY A USTANOVENÍ:

Aby pes mohl nastoupit do zvolené soutěžní kategorie musí v den závodu splňovat podmínky podle pravidel FCI.
Veterinární podmínky: Pes musí být klinicky zdráv a mít platné očkování - s sebou očkovací průkaz/petpas.
Háravé feny musejí být nahlášeny při přejímce. Budou startovat jako poslední na konci dne.
Podmínkou pro přijetí ke zkoušce je umožnění identifikovat psa podle tetování nebo čísla čipu, které je uvedené v průkazu původu psa.
Počty účastníků jsou limitované, o přijetí přihlášky rozhoduje pořadatel.
Změny v propozicích, programu a delegaci rozhodčího vyhrazeny.
PŘIHLÁŠKA BEZ ZAPLACENÉHO REGISTRAČNÍHO POPLATKU NENÍ PLATNÁ.!!!
Registrační poplatek se při neúčasti nevrací.
O zrušení akce nebo odmítnutí přihlášky podá pořadatel přihlášenému zprávu tak, aby ji dotyčný obdržel nejméně jeden den před předpokládaným termínem akce.
Odesláním přihlášky psovod potvrzuje, že:
- se seznámil s Řádem ochrany zvířat pro akce pasení
- nese právní odpovědnost za škody způsobené jeho psem
- v případě poranění ovce uhradí částku 2.000 Kč pořadateli
- v případě poranění psa nenese pořadatel žádnou zodpovědnost
- souhlasí s uveřejněním níže uvedených údajů o něm a jeho psovi v přehledu výsledků
Všechny další podmínky a ustanovení se řídí pravidly a směrnicemi FCI, která jsou k dispozici na:
http://www.fci.be/en/

Program sobota :

7:30- 8:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,Losování pořadí IHT 1
8:00 Slavnostní zahájení
8:10 Prohlídka trialové trati
8:30 Začátek trialu - první pes
11:00 UKONČENÍ IHT1 - vyhlášení výsledků
10:30-11.OO Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů ,Losování pořadí HWT
11:10 Prohlídka HWT trati
11.30 Začátek HWT- první pes
14.00 Ukončení HWT- vyhlášení výsledků
13.30-14.00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů NHAT
14.30 Začátek NHAT
17.00 Ukončení dne

Program neděle :

7:30- 8:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,Losování pořadí (NHAT,HWT,IHT1 psů co splnili podmínky na postup do vyšší třídy v sobotu)
8:00 Slavnostní zahájení
8:10 Prohlídka trialové trati
8:30 Začátek trialu - první pes
10:30-11.OO Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů ,Losování pořadí IHT 2
11:10 Prohlídka IHT2 trati
11.30 Začátek IHT2- první pes
14.00 Ukončení IHT2- vyhlášení výsledků
13.30-14.00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů ,Losování pořadí IHT 3
14.10 Prohlídka IHT3 trati
14.30 Začátek IHT3 -PRVNÍ PES
17.00 Ukončení dne

Přihlašování spuštěno.
PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Uzávěrka přihlášek 1.6.2019 / naplnění kapacity. Startovní listina bude zveřejněna po uzávěrce přihlášek.
Organizátor má právo upravit startovní listinu tak, aby byla kapacita závodu optimálně využita.
Důležité: pes může nastoupit pouze na jednu zkoušku HWT nebo IHT v jednom dni.
V případě volné kapacity může organizátor umožnit nastoupení ve vyšší třídě následující den.
Závod je otevřen všem plemenům TS v souladu s řádem FCI.

Poplatky:

PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Startovné NHAT, HWT: 450 CZK / 1 pes
Startovné IHT: 500 CZK / 1 pes
Tréninkový poplatek: 300 CZK / 1 pes


Číslo učtu: 670100 - 2211818936/6210


KDE NÁS NAJDETE:
Najdete nás zde

Naše stránka na Facebooku
Pasení Pohořelice
------------------------------------------------------------------------
Přihlášky: (počet psů omezen)
PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET .

Sobota NHAT /max 15 psů (přihlášení možno TS i CS styl)
1.) Ludmila Mullerová- London Forks z JBonda- BOT -OK
2.) Martina Kubáčková- Keanu Black z JBonda- BOG -P
3.) Anna Zatloukalová-Izabella Black z JBonda - BOG
4.) Iveta Coufalíková- Jo-Jo le Coeur Pur-Beauceron - OK
5.) Adriana Babicová-Badria's Darling Trzy Korony- Briard -OK
6.) Adriana Babicová-Jenifer Badria's Darling - Briard - OK
7.) Jana Vogeltanzová- Kasandra Badria's Darling- Briard- OK
8.) Hana Ťoková -Keira Metz Emiel Regis- Bearded collie -OK
9.) Michaela Chovánková- Ballantine Daff Fun dog- krátkosrstá kolie -OK
10.) Adéla Bednářová-Kaedwen Emiel Regis Bearded collie -OK
11.) Ivana Folprechtová-Jezabel Badria's Darling- Briard-OK
12.) Jitka Valová-Attractive Butterfly Amazing Moravia- BOC -OK
13.) Jitka Valová- Archibald Od Appaloosek- BOC-OK
14.) Adéla Bednářová-E´Reese Kipu Khyim- Tibetský teriér-OK
15.) Lenka Dostálová- Cindy Pieses of the Dreams - Dlouhosrstá kolie-P
------------------------------------------------------------------------
Sobota IHT1 /max.7.psů(pouze TS styl ) Kapacita naplněna !
1.) Monika Tihelková- Kai Zealous z JBonda -BOT - OK
2.) Daniela Chytilová-Florance Badria´s Darling - Briard -OK
3.) Iveta Coufalíková-Baccara Moravia Temperamento-Beauceron - OK
4.) Lenka Lodrová-HONEY SPARKLER Moravia Campanella- Briard -OK
5.) Monika Šnajdárková-Loyal Sven des Compagnons du Berger -AUO-OK
6.) Veronika Holková-Lirkos z Vrtovské doliny- NO- P
7.) Lenka Dostálová-Greis z Dančí Louky - Dlouhosrstá kolie- P
------------------------------------------------------------------------

Sobota HWT /max.5.psů(pouze TS styl )
1.) Monika Tihelková-Lorelai Black z JBonda - BOG -OK
2.) Vlasta Hofírková-Wait a Sec! z Kovárny- BOT-OK
3.) Jiří Adamec-Calamity Aussie Gora Monte -AUO-OK
4.)
5.)
------------------------------------------------------------------------

Neděle NHAT /max 10 psů (přihlášení možno TS i CS styl)
1.) Markéta Mišáková-AC/DC Fox Den .KK- OK
2.)
3.)
4.)
5.)
6.)
7.)
8.) Anna Zatloukalová-Alderaan Butterfly -BOC
9.) Anna Zatloukalová-New Dream's Border Serendipity -BOC
10) Anna Zatloukalová-Illusionist Charm z Černobílých-BOC
------------------------------------------------------------------------

Neděle IHT3 /max.4.psů(pouze TS styl ) Kapacita naplněna !
1.) Jitka Raganová- Cullen Black z JBonda - BOG- OK
2.) Stanislav Gabriel- Belatars Quick Silver - Kelpie (OK)
3.) Dita Nová-Cody Gold Modrý dukát- Šeltie -OK
4.) Eliška Černá-Barossa z Bucavky-Šeltie-OK

------------------------------------------------------------------------
Neděle IHT2 /max.7.psů(pouze TS styl ) Kapacita naplněna !
1.) Jitka Raganová-Black Destiny CAI- BOG - OK
2.) Stanislav Gabriel-Bombastic Bolt Devil of Highland - Kelpie (OK)
3.) Blanka Potočná-Joyeux Cenich du Champ d´Onix - Pyrenejský ovčák -OK
4.) Martina Mastilová- Arrow Crazy Legs- kelpie - OK
5.) Eliška Černá-Bane nad Stádem koní-Šeltie-OK
------------------------------------------------------------------------
(pokud splní IHT1 na postup)
6.) Daniela Chytilová- Florance Badria´s Darling - Briard- OK
7.) Monika Tihelková- Kai Zealous z JBonda -BOT -OK
------------------------------------------------------------------------

Neděle HWT nebo IHT1 při splnění zk v sobotu /počet psů omezen(pouze TS styl )
1.) Anna Zatloukalová- Izabella Black z JBonda - BOG (HWT pokud splní NHAT )
2.) Adriana Babicová- Badria's Darling Trzy Korony- Briard (HWT pokud splní NHAT) OK
3.) Adriana Babicová- Jenifer Badria's Darling- Briard (HWT pokud splní NHAT) OK
4.) Iveta CoufalíkováJo-Jo le Coeur Pur-Beauceron (HWT pokud splní NHAT)
5.) Jana Vogeltanzová-Kasandra Badria's Darling - Briard (HWT pokud splní NHAT) OK

------------------------------------------------------------------------
Neděle IHT1 pokud splní HWT
1.) Monika Tihelková- Lorelai Black z JBonda - BOG -OK

------------------------------------------------------------------------

PŘIHLÁŠKA TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Treninky pondělí 10.6:
1.) 9.00 - Keira Metz Emiel Regis- Bearded collie OK
2.) 9:30 - Arrow Crazy Legs- kelpie OK
3.) 10.00 - Calamity Aussie Gora Monte -AUO-OK
4.) 10.30 - Jezabel Badria's Darling-Briard

Treninky uterý 11.6:
1.) 9.00 - Badria's Darling Trzy Korony - Briard OK
2.) 9.30 - Joyeux Cenich du Champ d´Onix- Pyrenejský ovčák OK
3.) 10.00 -Jo-Jo le Coeur Pur-Beauceron OK
4.) 10.30 -Baccara Moravia Temperamento-Beauceron OK

Treninky středa 12.6:
1.) 9.00 - Wait a Sec! z Kovárny- BOT OK
2.) 9.30 -Jenifer Badria's Darling - Briard OK
3.) 10.00 -Kasandra Badria's Darling - Briard
4.) 10.30 - Cody Gold Modrý dukát- Šeltie OK