ZKOUŠKY Z PASENÍ


forks1




Datum :14. 9. 2019 - 15. 9. 2019
Místo:POHOŘELICE U ZLÍNA, Česká Republika
GPS: 49.1708906N, 17.5463811E
Rozhodčí: Šárka Gavendová (CZ)
Sobota IHT1 ts, HWTts, NHAT ts i cs
Neděle IHT2 ts,IHT3 ts ,NHAT ts i cs
Tréninky pro závodníky: 9-11.9.2019

PODMÍNKY A USTANOVENÍ:

Aby pes mohl nastoupit do zvolené soutěžní kategorie musí v den závodu splňovat podmínky podle pravidel FCI.
Veterinární podmínky: Pes musí být klinicky zdráv a mít platné očkování - s sebou očkovací průkaz/petpas.
Háravé feny musejí být nahlášeny při přejímce. Budou startovat jako poslední na konci dne.
Podmínkou pro přijetí ke zkoušce je umožnění identifikovat psa podle tetování nebo čísla čipu, které je uvedené v průkazu původu psa.
Počty účastníků jsou limitované, o přijetí přihlášky rozhoduje pořadatel.
Změny v propozicích, programu a delegaci rozhodčího vyhrazeny.
PŘIHLÁŠKA BEZ ZAPLACENÉHO REGISTRAČNÍHO POPLATKU NENÍ PLATNÁ.!!!
Registrační poplatek se při neúčasti nevrací.
O zrušení akce nebo odmítnutí přihlášky podá pořadatel přihlášenému zprávu tak, aby ji dotyčný obdržel nejméně jeden den před předpokládaným termínem akce.
Odesláním přihlášky psovod potvrzuje, že:
- se seznámil s Řádem ochrany zvířat pro akce pasení
- nese právní odpovědnost za škody způsobené jeho psem
- v případě poranění ovce uhradí částku 2.000 Kč pořadateli
- v případě poranění psa nenese pořadatel žádnou zodpovědnost
- souhlasí s uveřejněním níže uvedených údajů o něm a jeho psovi v přehledu výsledků
Všechny další podmínky a ustanovení se řídí pravidly a směrnicemi FCI, která jsou k dispozici na:
http://www.fci.be/en/

Program sobota :

7:00- 7:30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,Losování pořadí HWT
7.40 Prohlídka trialové trati
Začátek trialu - první pes
10:30 UKONČENÍ HWT - vyhlášení výsledků
10:00-10.3O Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů ,Losování pořadí IHT1
10:30 Prohlídka trati
Začátek - první pes
14.00 Ukončení - vyhlášení výsledků
13.30-14.00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů NHAT
14.30 Začátek NHAT
16.00 Ukončení dne

Program neděle :

7:00-7.30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů ,Losování pořadí IHT 2
7:40 Prohlídka IHT2 trati
Začátek IHT2- první pes
13.00 Ukončení IHT2- vyhlášení výsledků
12.00-12.30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů ,Losování pořadí IHT 3
Prohlídka IHT3 trati
13.00 Začátek IHT3 -PRVNÍ PES
15.00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů NHAT
Začátek NHAT
17.00 Ukončení dne

Přihlašování UKONČENO PLNÝ STAV!
PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Uzávěrka přihlášek 1.9.2019 / naplnění kapacity. Startovní listina bude zveřejněna po uzávěrce přihlášek.
Organizátor má právo upravit startovní listinu tak, aby byla kapacita závodu optimálně využita.
Důležité: pes může nastoupit pouze na jednu zkoušku HWT nebo IHT v jednom dni.
V případě volné kapacity může organizátor umožnit nastoupení ve vyšší třídě následující den.
Závod je otevřen všem plemenům TS v souladu s řádem FCI.

Poplatky:

PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Startovné NHAT, HWT: 450 CZK / 1 pes
Startovné IHT: 500 CZK / 1 pes
Tréninkový poplatek: 300 CZK / 1 pes


Číslo učtu: 670100 - 2211818936/6210


KDE NÁS NAJDETE:
Najdete nás zde

Naše stránka na Facebooku
Pasení Pohořelice
------------------------------------------------------------------------
Přihlášky: (počet psů omezen)
PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET .

Sobota NHAT /max 7 psů (přihlášení možno TS i CS )
1.)Ivana Folprechtova -Honey Badria's Darling-Briard-OK
2.)Ivana Folprechtova -Jezabel Badria's Darling -Briard-OK
3.)Adam Balko-Cela Devětsil-Platba na místě
4.)Eva Tomaszewiczová-Bella Shelby Banasi -BOC-OK
5.)Heckel Andrea-Eros von den Wächtern aus Bayern -Beauceron-Ok
6.)Heckel Andrea-Orion Eiryn de la Bergerie d`Hirthe-Beauceron-OK
7.)Michaela Sutterová-Asgard My Daredevil-Beauceron-OK
------------------------------------------------------------------------
Sobota IHT1 /max.7.psů(pouze TS styl )
1.)Iveta Coufalíková-Baccara Moravia Temperamento- Beauceron-OK
2.)Vlastimila Černošková-Baby Ely Falco line-ŠO-OK
3.) Jirka Adamec-Calamity Aussie Gora Monte -Ok
4.) Hana Černochova-Hayley Svěží vítr-AUO-Ok
5.)Monika Šnajdarkova - Loyal Sven des Compagnons du Berger-OK
6.)Lenka Lodrova-HONEY SPARKLER Moravia Campanella-OK
7.) Vlasta Hofírková- Wait a Sec! z Kovárny -Platba na místě
------------------------------------------------------------------------
Sobota HWT /max.10 psů(pouze TS styl )
1.)Ludmila Mullerová -London Forks z JBonda-BOT-OK
2.)Daniela Chytilová -BESSY Bílá Merci- ŠO-OK
3).Iveta Coufalíková-Jo-Jo le Coeur Pur-Beauceron.OK
4.)Vlastimila Černošková-Al Eywa White Essence.-ŠO-OK
5.)Böbe , Monique -Dara Fanneli -Beauceron-OK
6.)Jana Vogeltanzová-Kasandra Badria's Darling - Briard OK
7.) Daniela Viackova-Edith Piaf Ligoretto-BC-OK
8.)Ivanka Weiss-Lana de la Cite des Grands Feux-Beauceron-Ok
9.)Šárka Krahulíková-Ageless Dreamer , Australský poklad-AUO-OK
10.)Andrea Pavlíčková-Vampire's Smile z Kovárny- Platba na místě
------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------
Neděle IHT3 /max.4.psů(pouze TS styl )
1.)Emília Vránová-Amore mio New Marton-OK
2.)Gerlinde Krachler-SHEPHERD CALLS DOWN PEACHES -OK
3.)Eliska Černa-Barossa z Bučávky-Shltie-OK
4.)Stanislav Gabriel- Belatars Quick Silver - Kelpie-OK
------------------------------------------------------------------------
Neděle IHT2 /max.11.psů(pouze TS styl ) Plno !
1.)Daniela Chytilová-Florance Badria´s Darling-Briard.OK
2.) Jiří Hrbáč-Erin Gold z Pravého břehu-Platba na místě
3.)Hana Černochová-Cardinal River Černý kondor-AUO-OK
4.) Monika Tihelkova -Kai Zealous z JBonda-BOT-OK
5.)Blanka Potočna-Joyeux Cenich du Champ d'Onix-PO-OK
6.)Lenka Lodrova-HONEY SPARKLER Moravia Campanella
7.) Eliska Černa-Bane nad Stádem koní-sheltie.-OK
8.)Stanislav Gabriel-Bombastic Bolt Devil of Highland - Kelpie-OK
9.)Daniela Děržáková-Just Jewel Perla z Polabí-Sheltie-OK
0.)Zuzana Černa-Holmes Corlan Gi- OK
11.)Petra Pešlová - Catalina Moravia Temperamento-OK
------------------------------------------------------------------------
Neděle NHAT /max 6 psů (přihlášení možno TS i CS ) Plno!
1.) Linda Zemková-River Cacorka Ninuland -Platba na místě
2.)Martina Šimčíková- Hany od Kamenité říčky-Sheltie-OK
3.)Martina Šimčíková- Ferey Vrabčí hnízdo-Sheltie-OK
4.) Hana Ťoková-Keira Metz Emiel Regis-ok
5.) Zuzana Černa- LOVE OF BUNGEE-BORDERS-BOC-OK
6.)Kamila Ševčíková-Full Moon Lucia Bariguard-Mundi-OK
7.)Michaela Chovankova-Cloudland in Orca Shadow of the Sheen-BOC-Ok
------------------------------------------------------------------------
PŘIHLÁŠKA TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Treninky neděle 8.9:od 8 do 10.30
1.) Honey Badria's Darling-Briard-OK
2.) Jezabel Badria's Darling -Briard-OK
3.) Florance Badria´s Darling-Briard-OK
4.) BESSY Bílá Merci- ŠO-OK
5.)Full Moon Lucia Bariguard-Mundi-OK
Treninky uterý 10.9: od 8 do 10.30
1.) Edith Piaf Ligoreto-BC- Ok
2.) Baby Ely Falco line-ŠO-Ok
3.) Badria's Darling Trzy Korony-Briard-OK
4.) Joyeux Cenich du Champ d'Onix-PO-OK
Treninky středa 11.9: od 8 do 10.30
1.) Baccara Moravia Temperamento-Beauceron OK
2.) Jo-Jo le Coeur Pur-Beauceron.OK
3.) Hany od Kamenité říčky-Sheltie-Ok
4.) Ferey Vrabčí hnízdo-Sheltie-OK