ZKOUŠKY Z PASENÍ


forks1


PŘIHLÁŠKA NA ZKOUŠKY





Datum :14 a 15.května 2022
Místo:POHOŘELICE U ZLÍNA, Česká Republika
GPS: 49.1708906N, 17.5463811E
Rozhodčí: M.Vostřez (CZ)
Sobota :IHT1 ts,HWT ts,NHAT ts + cs
Neděle :IHT1 ts,HWT ts, NHAT ts +cs

PODMÍNKY A USTANOVENÍ:

Aby pes mohl nastoupit do zvolené soutěžní kategorie musí v den závodu splňovat podmínky podle pravidel FCI.
Veterinární podmínky: Pes musí být klinicky zdráv a mít platné očkování - s sebou očkovací průkaz/petpas.
Háravé feny musejí být nahlášeny při přejímce. Budou startovat jako poslední na konci dne.
Podmínkou pro přijetí ke zkoušce je umožnění identifikovat psa podle tetování nebo čísla čipu, které je uvedené v průkazu původu psa.
Počty účastníků jsou limitované, o přijetí přihlášky rozhoduje pořadatel.
Změny v propozicích, programu a delegaci rozhodčího vyhrazeny.
PŘIHLÁŠKA BEZ ZAPLACENÉHO REGISTRAČNÍHO POPLATKU NENÍ PLATNÁ.!!!
Registrační poplatek se při neúčasti nevrací.
O zrušení akce nebo odmítnutí přihlášky podá pořadatel přihlášenému zprávu tak, aby ji dotyčný obdržel nejméně jeden den před předpokládaným termínem akce.
Odesláním přihlášky psovod potvrzuje, že:
- se seznámil s Řádem ochrany zvířat pro akce pasení
- nese právní odpovědnost za škody způsobené jeho psem
- v případě poranění ovce uhradí částku 2.000 Kč pořadateli
- v případě poranění psa nenese pořadatel žádnou zodpovědnost
- souhlasí s uveřejněním níže uvedených údajů o něm a jeho psovi v přehledu výsledků
Od roku 2017 došlo ke změně vystavování výkonnostních průkazů. Nově si o ni musíte zažádat sami a to předem před plánovanou akcí!
VP musí být vystaven již pro zkoušky vloh - NHAT .
Všechny další podmínky a ustanovení se řídí pravidly a směrnicemi FCI, která jsou k dispozici na:
http://www.fci.be/en/

Program sobota :

6:30- 7:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,HWT
7.00-7:30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,IHT1
12:30-13:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,NHAT
15.00 Ukončení dne

Program neděle :

7:30- 8:00 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,IHT1
12:00-12:30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,HWT
12:00-12:30 Veterinární prohlídka, odevzdání výkonnostních průkazů,NHAT
14.00 Ukončení dne

přihlašování spuštěno
PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
BEZ UHRAZENÍ POPLATKU JE PŘIHLÁŠKA NEPLATNÁ!!
Uzávěrka přihlášek: 1.5.2022/nebo naplnění kapacity.
Startovní listina a časový harmonogram zkoušek bude zveřejněn po uzávěrce přihlášek.
Organizátor má právo upravit startovní listinu tak, aby byla kapacita závodu optimálně využita.
Důležité: pes může nastoupit pouze na jednu zkoušku HWT nebo IHT v jednom dni.
V případě volné kapacity může organizátor umožnit nastoupení ve vyšší třídě následující den.
Náhradníky si za sebe hledá každý přihlášený sám.
Závod je otevřen všem plemenům TS v souladu s řádem FCI.

Poplatky:

PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET
Startovné NHAT, HWT,IHT1: 600 CZK / 1 pes
sleva na startovném 100-.kč pro členy ČAOPP
Tréninkový poplatek: 300 CZK / 1 pes

Číslo učtu: 670100 - 2211818936/6210



KDE NÁS NAJDETE:
Najdete nás zde

Naše stránka na Facebooku
Pasení Pohořelice
------------------------------------------------------------------------
Přihlášky:
PŘIHLÁŠKA NA ZÁVOD I TRENINK JE PŘIJATA PO ZAPLACENÍ POPLATKU NA UČET .
------------------------------------------------------------------------
Sobota HWT psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena (předpokladaný začátek 7h)
1.) Lenka Šenkeříková- North Black z JBonda -BOG- ok CZ2100261
------------------------------------------------------------------------
Sobota IHT1 psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena (předpokladaný začátek 7.30h)
1.) Monika Tihelková- Moneypenny Black z JBonda -BOG- ok CZ1900377
2.) Lenka Lodrová- Orfeus By Leny Dalido- Briard- ok CZ2100208
3.) Iveta Coufalíková-Jo-Jo le Coeur Pur -Beauceron- ok CZ1800297
4.) Štěpánka Halmová- Hatch Black Morion -BOG- ok CZ2000021
5.) Daniela Chytilová- Jedna Bílá Merci -ŠO- ok CZ2000174
6.) Adriana Babicová- Badria's Darling Trzy Korony -Briard- ok CZ 1900021
7.) Vlasta Hofírková- Wait a Sec! z Kovárny -BOT-ok CZ 1800226
8.) Michaela Žůrková - Caramel Candy RedBlue Star's -ACD-ok CZ 1900177
9.) Jolana Švehlíková- Dusty BlueAngel with Long smile-KK- CZ2000312
10.) Žaneta Žabokrtská - Are You Ready Noční hlídka -CHP-ok CZ2100022
11.) Zuzana Péčková - Deadpool Amans Kynos -CHP- ok CZ2100023
12.) Marie Kohlová - Yahoodka z Kovárny -BOT-ok CZ 2000206
13.) Radek Celer- The Eternal Hope od Halířů-AUO- ok CZ2100043
14.) Daniela Viačková- Edith Piaf Ligoretto-BD- ok CZ1800284
15.) Pavla Mitašová- Ash Black Ravine-AUO- CZ2000282
------------------------------------------------------------------------
Sobota NHAT psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena (předpokladaný začátek 13h)
1.) Vlasta Hofírková- Bohemian Rhapsody z Kovárny -BOT- ok- CMKU/BOT/13343/21
2.) Jana Čočková - Cessy Český rubín -CHP- ok CMKU/CP/8280/21
3.) Silvie Beránková- Hodor Aussieland-AUO-ok CZ2000314
4.) Adéla Bláhová- Curry z Hostýnské zahrady-AUO-ok (zatím nemá VP) CMKU/AUO/7371/21
5.) Adriana Babicová- Nicoreta Badria's Darling- Briard-ok cmku/bri/7450/21
6.) Alena Čapková - Cookie Rosa white -CHP-ok- NReg/CP/5588 /16/18
7.) Marie Kotlínová- Achil Lea Perla z Polabí- BOC-ok- Z Reg/BOC/1435820
8.) Tomáš Kromka - Aschera Shadow dream -CHP-ok- (zatím nemá VP) CMKU/CP/8024/21
9.) Magdalena Černa- Elsie Ťapka -BOC-ok- CMKU/BOC/15253/21
10.) Zuzana Krišandová- Twister Deabei-BOT- SK 852 nezaplaceno
11.) Ludmila Mudráková - Darwin Chudiwa-BOC-ok- CZ2000043
12.) Andrea Pavlíčková- Be Dangerously Cute z Kovárny-BOT-ok-CMKU/BOT/13344/21
------------------------------------------------------------------------
Neděle IHT1 psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena (předpokladaný začátek 8h)
1.) Iveta Coufalíková- Jo-Jo le Coeur Pur - Beauceron- ok CZ1800297
2.) Štěpánka Halmová- Hatch Black Morion -BOG- ok CZ2000021
3.) Daniela Chytilová-Jedna Bílá Merci -ŠO- ok CZ2000174
4.) Adriana Babicová- Badria's Darling Trzy Korony -Briard-ok CZ 1900021
5.) Monika Tihelková - London Black z JBonda -BOT-ok- CZ1900018
6.) Adam Kučera- Wia Wonder Wish z Dančí louky -DK- ok CZ1900335
7.) Libor Hadas- Anabelle Hardworkers from Krnov-AUO- ok CZ 1900151
8.) Žaneta Žabokrtská - Are You Ready Noční hlídka -CHP-ok CZ2100022
9.) Zuzana Péčková - Deadpool Amans Kynos -CHP- ok CZ 2100023
10.) Marie Kohlová - Yahoodka z Kovárny -BOT-ok CZ 2000206
11.) Veronika Horňáčková - McPotter's Creek's Wapi in Wonderland -MUD-ok- CMKU/MUD/163/-20/20
12.) Pavla Mitašová- Ash Black Ravine-AUO-ok- CZ2000282
13.) Lenka Šenkeříková- North Black z JBonda -BOG- OK CZ2100261
14.) Lenka Střílková - Fredy z Mošnova- KK-ok -CZ2000169
------------------------------------------------------------------------
Neděle HWT psovod- jmeno psa- přihláška zaplacena (předpokladaný začátek 12.30h)
1.) Barbora Sasáková- Crowley z Faustovy zahrádky-SHE-ok CZ1910174
2.) Zuzana Krišandová- Twister Deabei-BOT- SK 852 nezaplaceno
------------------------------------------------------------------------
Neděle NHAT psovod- jmeno psa- přihláška nezaplacena (předpokladaný začátek 12.30h)
1.) Kateřina Illéšová- Camilla Suisse Perle-BSP-ok- Cmku/bsp/12358/17
2.) Jessica Jankových - Qweedo Blue Foxy Fox-BOC-ok- CMKU/BOC/15437/21
3.) Romana Vítková- Brut od Roubenky- BOC- ok-CMKU/BOC/11708/18
4.) Romana Vítková- Brona od Roubenky-BOC-ok- CMKU/BOC/11711/18