QUAIDŮV POVAHOVÝ TEST
dne 12.8.2007 splnil Quai povahový test a stal se CHOVNÝM PSEM!!!
Předem musím podotknout,že Quai skládal povahový test se mnou to je se spolumajitelem a ne s pánem u kterého žije a i tento fakt se odrazil na výsledku povahového testu. Mě Quai sice zná a má rád,ale protože žije v rodině "Krátkých v Otrokovicích ",kteří si jej pořídili jako hlídacího psa do autobazaru a já ho vidím tak 4-5 do roka ,když ho beru s sebou na výstavu a nebo k veterináři na ošetření, je jasné, že nemá na mě tu správnou vazbu, která by byla potřeba, i když se dá říci vztah",i když se dá říct,že mě moc rád vidí,protože ví,že se mnou se někam pojede a nebude muset zůstat zase sám v bazaru"
Tedy v pátek 10.8.2007 jsem se dojela na Quaie podívat v jakém je stavu ať vím co mě čeká před PP+PT.A hrůzou jsem zkoprněla když jsem uviděla Quaie žalostný stav!!! Čekal mne pohled na velmi zubožený stav psa ,který vždy vynikal svým temperamentem,zdravím,nádhernou srstí a vynikající povahou.
11.8 385.jpg, 162 kB 11.8 392.jpg, 76 kB 11.8 402.jpg, 127 kB 11.8 403.jpg, 373 kB
Podviživený ,zanedbaný a vystresovaný pes!!!!,kterého jsem vytýhla z kotce se mohl štěstím zbláznit,že jsem ho přišla vysvobodit z jeho utrpení!!!!nemohl se nabažit doteků ahlazení jenž ho odemne čekali. Naše první cesta vedla k veterináři ,abych zjistila jaký jeho zdravotní stav vůbec je!!!!Paní doktorka se v první moment zhrozila stejně jako já a její první slova byli" JEŽIŠKRISTE DEJTE HO OD NICH IHNED PRYČ!!!" JENŽE LEHCE SE TO ŘEKNE A HŮŘE PROVEDE!!!já mám doma momentálně nakrytou fenu a 2 psi a nemám prostor na dalšího,ale pokud by to jen trochu šlo už bych ho nevrátila!!!. Od veterinářky naše cesta vedla k nám domů,kde jsem Quaie nakrmila,napojila,vyčesla,okoupala,ostříhala již neupravitelnou srst a jakštakš dala psa popořádku.
11.8 418.jpg, 179 kB 11.8 428.jpg, 187 kB 11.8 431.jpg, 192 kB 11.8 432.jpg, 200 kB 11.8 433.jpg, 182 kB
Quaie jsem dala do pořádku jak by měl pes vypadat a on se na mě díval neustále pohledem nevracej mě nech si mě tady bych se měl dobře!!! s rozedraným srdcem jsem mu poskytla vše co jsem mohla(odčervení ,pipetky,krmivo,tabletky na srst)a odvezla ho k majiteli.A celou dobu se nemohla vyrovnat s tím jak Quai trpí. Jak je celé dny a noci zavřený v bazaru,kde nikoho nemá,bez jídla vyhublý a přemýšlela co pro něj ještě mohu udělat.Pes ,který mě zaujak svou fantastickou povahou se teď trápí a já mu nemohu pomoci!!! Obrovská bezmocnost mě užírala celou dobu do dnešního rána,kdy jsem si pro něj zase jela. Společně strávený den a výsledek povahového testu mě přesvědčil,že takto to opravdu dál nejde!!!!
Pejsek na kterého by mohl být každý majitel právem hrdý se mi hroutí před očima.
Stává se z něj ustrašená hromádka neštěstí a výsledek povahového testu si můžete prohlédnout
ZDE
Pokud se některému z vás náš Quaidík líbí a byli by jste schopni mu poskytnout šťastný a láskyplný domov neváhejte a kontaktujte nás,věřte,že každý den v těhle podmínkách je pro něj obrovský trest!!! A Quaidík je pejsek ještě ne úplně zkažený a za každé pohlazení a vlídné slovo bude velmi a velmi vděčný a jeho srdíčko a bezmezně oddaná povaha vám jistě budou obrovskou odměnou!!!Quai je z linie z pevnou fixací na svého pána a jeho srdíčko touží se na svého hodného pána navázat...Je vhodný k dětem a pokud by jste měli chuď tak i na různý výcvik jeho výstavní úspěchy ani vzpomínat nemusím ,každá výstava kterou navštívil je pro něj úspěšná.Quaidík je tedy i chovný pes a má HD A a spousty titulů na svém kontě a pokud si jej vezme člověk ,který mu poskytne potřebnou lásku a péči tak jeho úspěchy zdaleka nekončí. PT si sice splnil na 57b,ale u Quaie to není konečná tento dnešní výsledek si může při správném vedení hravě vylepšit!!!
a když uvážíte,že povahový test skládal s cizími lidmi tak to takový propadák nebyl.Je pejsek s vlohy pro aport jen si s ním nikdo nikdy nehrál,ale já jej před testem zkoušela v lese na klacík a aportoval. A reakce na střelbu sice byla,ale ne až tak hrozná,ale pokud by mohl mít ve svém pánovi pevnou oporu a cítil by ji z něj reakce by jistě zmizela.
12.8 001.jpg, 52 kB 12.8 005.jpg, 100 kB 12.8 006.jpg, 75 kB 12.8 004.jpg, 58 kB