A JEŠTĚ NĚCO O NÁS


Jmenuji se Monika Tihelková a je mi víc jak 50. let,bydlím se čtyřmi psy, a manželem v Pohořelicích u Zlína na samotě vedle hřbitova a to byl důvod proč jsem si pořídili prvního belgičáka HATTRICK ATON SIXTY SIX domácky "JACK" . V mém věku si spousta žen s dospělou dcerou(v součastné době žijící v Londýně) hledá nového přítele a tak i já našla belgického ovčáka. Po dvouletém vybírání jsem si přivezla domů 7 týdení miminko Jacka,který mi dal s výchovou pořádně zabrat,15 kg dolů byla sice velmi příjemná změna,ale on si mě ta potvůrka malá získal na tolik,že netrvalo dlouho a Natálka byla naše posila ,s kterou se Jack dokonale sehrál v nerozlučnou dvojku V roce 2007 jsme odchovali první vrh štěňátek,který Natálka odchovala na CHS Sixty six ,protože byla ve spolumajitelství s p.Kuncmanovou,tímto vrhem,odebráním 1 štěňětě a finančním vyrovnímím přešla Natálka již do plného vlastnictní mě a nyní již odchovala další štěňátka na naši CHS vrh "A" zJBonda a vrh "B" zJBonda.Na jaře 2008 jsme si pořídili naši toužebně vysněnou fenečku GROENENDAELA-Orchidea Black z Kovarny.Její první štěňátka se u nás narodila v létě 2010 vrh"C" zJBonda Odchovy našich štěňat pečlivě sledujeme a pravidelně aktualizujeme zprávičky o nich v novinkách na našem webu. Naši CHS tvoří psi variety TERVUEREN a GROENENDAEL .
linka-bo.jpg
První z nás:
7.3.2011 019.jpg
JACK Je skoro 15-letý pes s ostřejší povahou, ale zlatým srdcem. Dříve u nás plnil roli "alfa psa" dnes je z něj starý pes a pomalu dožívá a tak svou vůdcovskou roli pustil z tlapek a užívá si důchod.
linka-bo.jpg
Druhý z nás:
kai4.jpg
KAI Je to mladý pes .Štěnátko po naší Forks .Je to hodně temperamentní a učenlivý kluk.Teprve budoucnost ukáže jaký nakonec bude.Zatím má velmi přátelskou a hravou povahu.
linka-bo.jpg
Třetí z nás:
Brno 2.3.2011 101.jpg
Je skoro 10- letá fenka groenendaela ORI ,která již od prvního dne náš domov stačila zaplnit svým temperamentem , hravou a kontaktní povahou.Orinka je pro mě obrovským darem vysněným pejskem.Její užasnou povahu předavá i svým štěňátkům, které u nás odchovala. Orinka je užasná ve všem co dělá .Její velkou zálibou je coursing, plavání a monitorování letového provozu. Orinka je pejsek od kterého velmi nerada odchází kamkoliv(ať je to zaměstnání či jiné povinnosti).Je moje srdeční záležitost. Orinka už také dosáhla důchodového věku.
linka-bo.jpg
A jako čtvrtá:
forks21.11.2013.jpg
je u nás odchovaná FORKS je to štěně potomek Orinky a Garryho(syna naší Natálie).Doma nyní Forks vládne celé smečce.Je to velmi poslušná a oddaná fenka.Věnujeme se spolu pasení ovcí ve kterém má Forks za sebou nemalé uspěchy.V současné době hodí triály v nejvyšší možné třídě IHT3.Odchovala již své první odchovy vrh "J" a vrh "K".Do budoucna ještě na ní odchov plánujeme.
linka-bo.jpg
A v neposlední řadě k nám patří U NÁS ODCHOVANÁ ŠTĚŇATA
,která jsou potomky Jacka , Nathalie , Orchidei a Forks